Kros triatlon
Xterra Poľsko - výsledky
logo_xterra120_201216. 08. 2017

Počas uplynulého víkendu sa v poľskom Krakowe niekoľko slovenských pretekárov zúčastnila pretekov seriálu Xterra. Tomáš Kubek obsadil v PRO kategórii mužov 10. miesto, Kristína Néč-Lapinová medzi ženskou elitou 7. miesto.
Vo vekových kategóriách obsadili - Vladislav Lukács 1. (45-49), Boris Janata 4. (20-24), Lukáš Cintula 4. (25-29), Ladislav Néč 15. miesto (40-44) a Ján Štesko
Čítať celý článok...

Kubek na 6. mieste
kubek45_2017_kros.targumures_1280_-_kopia31. 07. 2017

Záverečným štartom v rumunskom Targu Mures vyvrcholili ME v kros triatlone. Na štarte mužskej elitnej kategórie sme mali dvojnásobné zastúpenie. Tomáš Kubek vyplával na 4. mieste. Počas trojkilometrového nájazdu na okruhy (4) sa dostal na čelo päťčlennej skupinky (Kubek, Andrejev, Daubord, Kubíček,

ME kros triatlon - výsledky
logo_etu110_www30. 07. 2017

Na ME v kros triatlone majstrovské tituly získali: v elite mužov Talian Marcello Ugazio, v elite žien Maďarka Brigita Poor, v kategórii u23 muži - Talian Marcello Ugazio, ženy Ruska Daria Rogozina.
Medzi juniormi Talian Filippo Pradella, resp. Ukrajinka Sofija Pryyma

Výsledky nedeľa:

ME kros tria - výsledky AG

V rumunskom Targu Mures sa včera v rámci ME v kros triatlone uskutočnili preteky vo vekových kategóriách. Trojica našich pretekárov dosiahla výborné umiestnenia -  2. - Peter Hertl, 3. Boris Janata a 4. Lukáš Cintula.

AG m20-24

AG m25-29

AG m40-44

Štiavnický kros - výsledky
simko45_2015_dua_priepasne_2136_-_kopia29. 07. 2017

Pavel Šimko

Štiavnický kros triatlon  - absolútnymi víťazmi sa stali českí pretekári - Filip Lužný, resp. Anna Brychtová.

Nora Jenčušová

Na polovičných tratiach Štiavnického kros triatlonu boli najrýchlejší - Matúš Verbovský, resp. Nora Jenčušová.

VÝSLEDKY absolútne

Drahovská ŠIESTA!!!
drahovska45_thumb_2de9_-_kopia29. 07. 2017

Juniorka Lýdia Drahovská na ME v kros triatlone v rumunskom Targu Mures dobehla na 6. mieste. Lýdia zopakovala svoje vlaňajšie umiestnenie. Dlho to však vyzeralo na medailu. Po plávaní bola na 3. mieste. Na cyklistike sa prepracovala na 2. miesto, no v závere jej už sily nestačili a opäť klesla na tretie miesto. V záverečnom behu na subtílnejšie pretekárky nestačila a obsadila 6. miesto.

Z ME dve AG medaily
hertl45_thumb_2d7e29. 07. 2017

Peter Hertl

Neoficiálne výsledky
Na štarte ME v kros triatlone sme mali trojnásobné zastúpenie. Ešte na začiatku behu to vyzeralo na náš 100% úspech. Peter Hertl v kategórii 40-44 vybiehal na beh na prvom mieste, Boris Janata v kategórii 20-24 a Lukáš Cintula v kategórii 25-29 vybiehali zhodne na 3. miestach. V cieli sme sa

ME kros duatlon - výsledky
lapinova45_thumb_2d1d29. 07. 2017

Kristína Néč-Lapinová

Majstrovské tituly na ME v kros duatlone získali - Francúz Brice Daubord, resp. Holanďanka Sanne Broeksma, v kategórii U23 Rumun Szabolcs Kovacs, resp. Ruska Daria Rogozina. Vďaka Kristíne Néč-Lapinovej sme získali bronzovú medailu, naši elitní muži skončili - Tomáš Kubek na 9. a Tomáš Jurkovič na 20. mieste.

« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »