Varga dnes v Hamburgu

varga6 thumb 49ac kopiaSeriálové MS dnes pokračujú 6. kolom v nemeckom Hamburgu. Na šprint objemoch budeme mať zastúpenie v osobe Richarda Vargu. Držíme palce!!!

Čítať ďalej

Významné ocenenie pre triatlonistu Michala Bučeka

V závere júna 2019 uverejnilo Európske hnutie fair play (EFPM) laureátov európskych cien fair play za rok 2018. Medzi vyznamenanými figuruje aj slovenský triatlonista Michal Buček, ktorému bolo udelené najvýznamnejšie ocenenie EFPM – Európska plaketa fair play.

Čítať ďalej

SOŠV - grantový program "UKÁŽ SA!"

logo SOSV.6 kopiaSlovenský olympijský a športový výbor opäť v tomto roku vypísalo grantový program, v ktorom sme už v minulosti boli úspešní (Kristína Jesenská). Aj v tomto roku popri individuálnych športovcoch sa o financie z tohto grantu môžu uchádzať aj kluby.

Čítať ďalej

ME dorastencov Kitzbuehel - štartové listiny finálových pretekov

2019 kitz.kvarteto6 4173 2. kopiaDnes pokračujú dorastenecké ME finálovými pretekmi dievčat a chlapcov. Do boja o medaily sa do finálových pretekov prepracovali obe naše dievčatá, ktoré na štart nastúpia už o 09:45. V B finále sa predstaví Adam Ulbricht a v nedeľu spolu s Jozefom Vrábelom zabojujú všetci štyria v mix štafetách. 

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp