V Québecu na SP Peter Mlynár DRUHÝ!

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV nedeľu 24. februára sa v kanadskom Québecu uskutočnilo záverečné kolo ITU SP v zimnom triatlone. v pretekoch s označením S3 (namiesto behu beh na snežniciach a namiesto bežiek korčule) zvíťazil domáci Maxime Leboeuf, resp. Švédka Lovisa Modig.

Čítať ďalej

ME AG - štyria štartujúci - ŠTYRI ZLATÉ MEDAILY!!!

sitarik6 thumb 7e23 kopiaReprezentačný koordinátor pre multišport Milan Slovák informuje z rumunského Cheile Gradistei - dnes dopoludnia sme na štarte vekových kategórií mali štyroch zástupcov a neuveriteľné sa stalo skutočnosťou - všetci štyria získali vo svojej kategórii zlatú medailu!!!

Čítať ďalej

ITU SP v zimnom triatlone

lapinova6 Kraliky2012 sobota 504 kopiaPre víkendovými ME v zimnom triatlone je na čele svetového rebríčka v zimnom triatlone Rus Pavel Andrejev, resp. Slovenka Kristína Néč-Lapinová.

Čítať ďalej

Na MS v zimnom triatlone naša štafeta na 5. mieste

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtNa MS v zimnom triatlone sa dnes pre elitné kategórie uskutočnili štafetové preteky. Pretekalo sa netradične 1+1 a my sme obsadili len súťaž elity. Na prvom úseku štartovala Kristína Néč-Lapinová a finišmenom bol Tomáš Jurkovič.

Čítať ďalej

MS v zimnom triatlone - výsledky sobota

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtVýsledky sobotňajších pretekov z prvých tohoročných MS pod hlavičkou ITU. Ziskom striebornej medaily nás potešila juniorka Zuzana Michaličková. Darilo sa ale všetkým našim štartujúcim v ženských kategóriách, naopak nedarilo sa mužskej časti výpravy.