2. kolo SlPo v zimnom triatlone - výsledky

jurkovic6 thumb a449 2. kopiaMemoriál Dr. A. Ihringa - kompletné výsledky 2. kola Slovenského pohára v zimnom triatlone, ktoré sa uskutočnilo 12. januára 2020 v Banskej Bystrici. Zvíťazili Tomáš Jurkovič, resp. Margaréta Bičanová.

Čítať ďalej

Košút a Néč-Lapinová víťazmi 1. kola SlPo v zimnom triatlone

kosut6 thumb a426 kopiaMemoriál Dr. A. Ihringa - v dnešnom 1. kole Slovenského pohára v zimnom triatlone v Banskej Bystrici na plážovom kúpalisku sa absolútnym víťazom stal Mário Košút. Medzi ženami zvíťazila pretekárka, ktorá sa do pretekárkeho kolotoča vrátila po materskej dovolenke - Kristína Néč-Lapinová.

Čítať ďalej

Ondrej Kubo zvíťazil v Piešťanoch

kubo6 2017 tria.zilina 2466 kopiaAj tradičné silvestrovské bežecké preteky ovládol triatlonista - v Piešťanoch dominoval Piešťančan (člen 3NTBA) Ondrej Kubo na pretekoch - SILVESTROVSKÝ BEH PIEŠŤANY 2019.

Čítať ďalej

SPF - M-SR v krátkom bazéne juniorov

michalickova6 thumb 562b kopiaUplynulý víkend sa v Trenčíne uskutočnili juniorské plavecké M-SR  v krátkom bazéne. Na plaveckých majstrovstvách štartovali aj triatlonisti. Najviac sa darilo Zuzane Michaličkovej. Získala titul majsterky Slovenska v disciplíne

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp

BSK logo170